• Základné informácie

• Ako prvé je potrebné nainštalovať aplikáciu do svojho mobilného telefónu či tabletu. Aplikácia Edupage je dostupná na GooglePlay a AppStore. Prostredníctvom tejto aplikácie získate aktuálne informáciu zo školy od rozvrhu, známok, dochádzky cez školské oznamy až po domáce úlohy. Bližšie informácie

Prihlasovacie údaje do "Rodičovského kontaelektronickej žiackej knižky Vám budú automaticky vygenerované a zaslané na email, ktorý ste uviedli škole na tento účel i na emailovú/ elektronickú komunikáciu.

V prípade straty prihlasovacích údajov "Rodičovského konta", alebo z  iných dôvodov, môžete požiadať o opakované zaslanie kliknutím na odkaz "Zabudol som heslo", ktorý nájdete pod údajmi v časti "Prihlásenie".

V prípade potreby aktualizácie emailových adries matky i otca kontaktujte triedneho učiteľa. Po aktuálizácii údajov v systéme, vám bude zaslaný email s novo vygenerovanými prihlasovacími údajmi do rodičovského konta.

• Rodičovské konto EduPage

• Milí rodičia,

Radi by sme Vás oboznámili so zriadením rodičovského konta, ktoré je potrebné pre prístup k elektronickej žiackej knižke Vášho dieťaťa, ako i k ďalším funkciám pre elektronickú komunikáciu so školou.

Vytvorenie rodičovského konta má nasledujúce výhody:

• Pokiaľ máte (alebo budete mať) na ZŠ viac ako jedno dieťa, Vaše rodičovské konto Vám umožní vidieť výsledky všetkých detí naraz pod jedným prihlásením.
          • V rodičovskom konte si môžete kedykoľvek bez problémov zmeniť heslo, prípadne aj prihlasovací email.
          • V prípade, že budete komunikovaťso ZŠ, bude zrejmé, že vystupujete ako rodič a nedôjde k zámene s kontom žiaka, napr. i pri podpisovaní známok.
          • Každý rodič (otec aj mama) môže mať samostatné konto. Podmienkou je, že rodič uviedol svoju emailovú adresu v údajoch poskytnutých základnej škole.
          • Rodičovské konto môžete použiť aj v mobilnej aplikácii Edupage.